لبخند هالیوودی چیست؟

لبخند هالیوودی چیست؟

عنوان‌ها

در زمینه دندانپزشکی اصطلاحی وجود دارد با نام طرح لبخند هالیوودی که شاید اطلاعات خیلی زیادی درباره آن نداشته باشیم. در حقیقت اگر بخواهیم یک تعریف از لبخند هالیوودی داشته باشیم می توان به وجود دندان هایی سفید، براق، صاف و یکدست که موجب زیبایی بی نظیر در دندان ها می شود و در نهایت لبخندی زیبا را به شما هدیه می دهد. دلیل نامگذاری این اصلاح طرح لبخند را می توان مربوط به بازیگران هالیوودی دانست. در گذشته بیشتر بازیگران هالیوودی برای برخورداری از دندان های زیبا از روکش های موقت استفاده می کردند. این روش همانطور دائمی نیست. و تنها به مدت چند ساعت بر روی دندان های آن ها قرار داده می شد و پس از پایان کار از روی دندان های آنها بر می داشتند. بعد ها بازیگران هالیوودی برای اینکه بتوانند از طرح لبخند هالیوودی بصورت دائم برخوردار باشند، به دنبال شیوه های دائمی این کار رفتند و همین مسئله سبب به وجود آمدن طرح لبخند هالیوودی شد.

ماندگاری طراحی لبخند و زیبایی با طرح لبخند هالیوودی

از عوامل مهمی که در لبخند هالیوودی دندان بسیار اهمیت دارد، نحوه لبخند زدن می باشد که می توان گفت، برخورداری از لبخندی درست و حسابی می تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی بگذارد. به همین دلیل باید قادر باشید از بهترین لبخند هالیوودی خود را به نمایش بگذارید و بدون شک اگر نتوانید لبخندی زیبا داشته باشید، زیبایی چهره شما نمایان نخواهد شد و پنهان خواهد ماند. طرح لبخند هالیوودی به شیوه های مختلفی انجام می شود. هر کدام از این شیوه ها دارای ویژگی های خاص خود می باشد و و نوع روش باید با مشورت و انتخاب دکتر دندانپزشک صورت گیرد. از نمونه روش های لبخند هالیوودی دندانپزشکی می توان به کامپوزیت ونیر دندان ، لمینت دندان ، روکش دندان هالیوودی ، باندینگ ، بلیچینگ و سفید کردن دندان اشاره کرد. بعد از انتخاب و انجام مناسب ترین گزینه با نوع دندان ها در شکل و رنگ دندان ها و همچنین در لبخندتان، تفاوت بسیار زیادی را شاهد خواهید بود و بی شک بر چهره شما را بسیار زیباتر خواهد کرد.

روش های طرح لبخند هالیوودی

برای ایجاد طرح لبخند هالیوودی می توان از شیوه های مختلفی بهره برد. هر کدام از این روش ها دارای مزیت ها و معایبی هستند که می توانند شما را از لبخندی فوق العاده برخوردار سازند. در ادامه شما را با روش های مختلف لبخند هالیوودی دندانپزشکی آشنا می کنیم.

لبخند هالیوودی
طرح لبخند هالیوودی بازیگران

افزایش زیبایی دهان و دندان با لمینت‌

لیمنت دندان قادر است با اصلاح بد فرمی و نازیبایی دندان ها در ایجاد لبخندی زیبا شما را یاری دهد. در این شیوه مشکلاتی نظیر دندان های ترک خورده، کجی و یا شکسته و همچنین تغییر رنگ دندان ها قابل رفع خواهند بود. جنس لمینت دندان از سرامیک و یا پرسلن می باشد و از مقاومت و استحکام زیادی برخودار است.

باندینگ دندان

روش باندینگ دندان را می توان در دسته ارزان قیمت ترین و بی خطر ترین شیوه های ایجاد طرح لبخند هالیوودی دانست. از روش باندینگ برای رفع و پوشش ظاهری دندان هایی که تغییر رنگ داده اند و یا خراشیده و ترک خورده اند استفاده می شود. همچنین از این شیوه برای تغییر شکل و اندازه و پر کردن فاصله بین دندان ها استفاده می شود.

بیشتر بدانید
باندینگ دندان چیست؟

دندان هالیوودی با بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان جزو شیوه های متداول در طرح لبخند هالیوودی می باشد. این روش برای افرادی مناسب است که قصد دارند در زمان بسیار محدود و کوتاه دندان های زیبا داشته باشند. با انجام این روش می توان در مدت کوتاهی به دندان های سفید، زیبا و یک رنگ رسید. در حقیقت این روش برای از بین بردن زردی و لکه های دندان و سفید کردن دندان ها استفاده کرد.

ارتودنسی دندان ها

یک از شیوه های رایج در بدست آوردن لبخند زیبا ارتودنسی دندان ها می باشد. با در نظر گرفتن این که در این روش دندان ها صاف و مرتب می شوند، می توان به لبخندی زیبا رسید. با پیشرفتی این حوزه در سال های اخیر داشته است، نوع های مختلفی از ارتودنسی ها موجود می باشند. شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از این روش ها را برگزینید. البته این نکته را هم در نظر بگیرید که در روش نیاز به زمان زیادی دارد و نمی توان انتظار داشت به مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه رسید.

لبخند هالیوودی چیست؟

دندان های هالیوودی با روکش دندان ها

در شرایطی که مقدار مشکلات و خرابی دندان ها زیاد باشد استفاده از روکش دندان هالیوودی گزینه بسیار مناسبی برای دستیابی به طرح لبخند هالیوودی می باشد. روکش دندان ها بطور معمول از جنس سرامیک می باشند و به عنوان پروتزی ثابت مورد استفاده قرار می گیرند. بکارگیری این شیوه سبب محافظت از دندان ها در برابر آسیب ها می شود و از همین جهت می توانند موجب زیبایی در دندان های شما شوند.

بیشتر بدانید
هزینه ایمپلنت دندان در سال 1400 چقدر است؟

ایمپلنت و لبخند هالیوودی

ایمپلنت نیز روشی برای داشتن لبخند هالیوودی دندان ها می باشد. از ایمپلنت دندان در مواقعی استفاده می شود که دندان یا دندان ها به طور کامل از بین رفته باشند و ایمپلنت دندان می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای آن دندان یا دندان ها باشد. به عبارتی دیگر ایمپلنت دندان یک نوعی کاشت دندان می باشد. برای قرار دادن ایمپلنت دادن ابتدا باید پایه ایمپلنت در استخوان فک قرار داده شود. سپس بعد ثابت شدن پایه ایمپلنت در محل خود، ایمپلنت بر روی آن قرار داده شود. به همین منظور برای پر کردن دندان های فرسوده و از بین رفته خود می توانید از ایمپلنت دندان استفاده کرد که دندان هایی مرتب و یک دست را به شما هدیه می دهد.

مزایای طرح لبخند هالیوودی

• زیبا و جذاب نشان دادن چهره شما
• محافظت از بهداشت و سلامت دندان ها در طولانی مدت
• افزایش اعتماد بنفس یا برخورداری از دندان های جذاب و درخشان
• راحتی در رعایت بهداشت دندان ها

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter