معایب لمینت متحرک دندان - خرید و قیمت لمینت متحرک دندان

معایب لمینت متحرک چیست؟

عنوان‌ها

 لمینت متحرک یکی از چند روش زیبایی دندانپزشکی می باشد.با کمک لمینت متحرک می توانید ظاهر نامرتب و نازیبای دندان های خود را اصلاح کرد. اسنپ آن اسمایل پوشش یا روکشی است که از جنس لمینت یا کامپوزیت ساخته می شود. زمانی که به دندانپزشکی مراجعه می کنید، دندانپزشک یک قالب مخصوص از دندان های شما تهیه می کند. این نوع لمینت عیوب دندان های شما را پنهان می کند و ظاهر دندان های شما را زیبا می سازد. لمینت متحرک عملکردی مشابه با لمینت ثابت دارد با این تفاوت که در صورت نیاز می توانید آنها را از دهان خود خارج کنید. با توجه به بودجه و دندان های شخص دندانپزشک می تواند لمینت متحرک مخصوص به آن را تولید کند. با اینکه این روش مزایای بسیاری دارد اما معایب لمینت متحرک را نیز نمی توان نادیده گرفت.

معایب لمینت متحرک دندان
معایب لمینت متحرک دندان

معایب لمینت متحرک دندان

در بررسی مزایا و معایب لمینت دندان ، اگر چه معایب لمینت دندان از مزیت های آن کمتر است ولی نمی توان از کنار آن به سادگی گذشت. بطور کلی هر چیزی که در جهان برای رفع یک نیاز و مشکل تولید می شود، امکان ندارد بدون هیچ عیبی باشد. در ادامه لیستی از معایب لمینت متحرک را برای شما آورده ایم:

  • ماندگاری لمینت متحرک نسبت به لمینت دندان دائمی بسیار کوتاه است.
  • یک راه حل دائمی به بشمار نمی رود.
  • اگر درست مورد استفاده قرار نگیرد، ممکن است شکسته شود.
  • خاصیت درمانی ندارد و برای درمان مشکلاتی نظیر التهاب لثه و پوسیدگی دندان مناسب نیست.
  • امکان دارد باعث آلرژی شود.
  • در هنگام خواب از لمیت متحرک نمی توان استفاده کرد.
معایب لمینت متحرک دندان
معایب لمینت متحرک دندان یا اسنپ آن اسمایل

نحوه استفاده از لمینت متحرک دندان

لمینت متحرک جزو فناوری های جدید محسوب می شود، به همین خاطر بطور کامل اطلاعاتی از آن در دسترس نیست. اما با توجه به تجربه های دیگران می توان گفت نتایج رضایت بخشی نسبت به لمینت متحرک ارائه شده است. لمینت متحرک شامل دو قسمت لمینت فک بالا و لمینت فک پایین می باشد. تنها پس از اینکه مطمئن شدید قالب لمینت متحرک تمیز هستند، بطور صحیح بر روی دندان های خود قرار دهید. به دلیل اینکه لمینت متحرک چسبندگی ندارد به راحتی از روی دندان های شما جدا می شود. اما آنقدر هم راحت نه! بطور مثال به گونه‌ای نیست که هنگام غذا خوردن از دهان خارج شود، زیرا طوری طراحی شده است که با قالب دندان های شما فیکس است و به راحتی از دندان ها جدا نمی شود.

بیشتر بدانید
عوارض کامپوزیت دندان

در آخر باید بگوییم، ابتدا به یک دندانپزشک متخصص رجوع کرده و با مشورت کامل بهترین شیوه را برای اصلاح طرح لبخند انتخاب کنید.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter