کلینیک دندانپزشکی رایان

درباره کلینیک رایان

تجربه در کنار دانش بروز

کادر پزشکی کلینیک دندانپزشکی رایان، در همه تعاملاتشان با بیماران، از کلیه دستورالعمل‌های جدید «وزارت بهداشت» پیروی می‌کنند از جمله استفاده از رابردم (Rubber Dam)، تب سنج، ماسک، گان پوشیده، دستکش لاتکس و ضدعفونی کننده ها تا مانع از سرایت این ویروس جدید شوند.

اگر به دنبال یک دندانپزشک خوب در میرداماد و تهران می‌گردید، رایان بهترین کلینیک دندانپزشکی در میرداماد تهران در دسترس شماست؛ با مدیریت دکتر انصاری

بهره بردن از دانش بروز

تحصیلات در یکی از برترین دانشگاه های دندانپزشکی جهان

عضو رسمی سازمان نظام پزشکی استرالیا
جراح دندانپزشک از دانشگاه استرالیا
فلوشیپ رویال کالج جراحان استرالیا
دیپلمای ایمپلنت از دانشگاه استرالیا

دکتر انصاری 5 سال اول پس از فارغ التحصیلی را به فعالیت در مرکزهای دندانپزشکی واقع در شهرهای Gosford ،canberra ،Sydney گذراند و در طول این سال ها با شرکت در دوره های آموزشی متعدد تجربه و معلومات خود را ارتقا داد.

نتیجه تجربه

با بیش از بیست سال تجربه در کلینیک های استرالیا و ایران و انجام درمان های متنوع و به روز

در سال 2004 میلادی، دکتر انصاری اولین کلینیک دندانپزشکی خود را به عنوان Fairy meadow qualitydental care در شهر ساحلی Wollongong تاسیس کرد.
در سال 2010 میلادی، پس از 6 سال موفقیت در Wollongong، دومین کلینیک خود را در شهر Sydney تاسیس کرد.

دکتر انصاری دارای مدرک فلوشیپ از کالج سلطنتی دندانپزشکان استرالیا، دکترا از دانشگاه سیدنی و Grad dip clin dent در رشته ایمپلنت از دانشگاه سیدنی را تکمیل کرده است.
در سال 1398 پس از اخذ مجوز کلینیک دندانپزشکی رایان را به شماره (186488-3) از وزارت بهداشت و درمان و پروانه مطب تهران، دکتر انصاری فعالیت دندانپزشکی خود را در ایران آغاز کرد.

هدف کلینیک رایان

هدف از تاسیس این مجموعه ، ارائه خدمات دندانپزشکی با استاندارد های به روز کشور استرالیاست.
فلسفه درمان در دندانپزشکی شاهد تغییرات و پیشرفت های بسیاری بوده و هست و روش ها و فلسفه های چندین دهه گذشته دیگر جایگاهی در دنیای امروز ندارند.
درمان با محوریت بیمار، اهمیت پیشگیری و درمان دهان و دندان برای ارتتقا بخشیدن به سلامتی بیمار و پیشگیری از بیماری های آینده از جمله دستاورد های جدید در فلسفه درمان می باشند.
دکتر امیر حسین انصاری فارغ التحصیل از دانشگاه سیدنی استرالیا با بیش از بیست سال تجربه تاسیس و مدیریت کلینیک های دندانپزشکی در استرالیا، کلینیک رایان را در تهران (نزدیک مترو میرداماد) در سال 1399 تاسیس نمود. او دارای مدرک فلوشیپ از کالج سلطنتی دندانپزشکان استرالیا، دکترا از دانشگاه سیدنی و مدرک Graduate diploma در رشته ایمپلنت از دانشگاه سیدنی استرالیاست.

دریافت مشاوره

برای بهره بردن از خدمات یکی از بهترین دندانپزشکی های کشور تنها کافیست از مشاوره اولیه دکتر انصاری بهره ببرید.

رایان ؛ مجهزترین دندانپزشکی در ایام کرونایی​