بریج سرامیکی (dental bridge)

بریج معولا راه حل مناسبی برای جایگزین کردن یک یا بیشتر از دندان هایی است که خارج شده اند.

دکتر امیر حسین انصاری مهر در کلینیک رایان تجربه و تخصص در متحول کردن لبخند را دارد و تکنیک های متعددی را برای این مهم استفاده می کند.یکی از این تکنیک ها قرار دادن بریج بر روی دندان هاست.

آیا بریج بهترین راه حل است؟

بریج سرامیکی برای جایگزین کردن دندانهای از بین رفته گزینه مناسبی است. با استفاده از دندان های مجاور یک بریج که از همه لحاظ (اندازه، فیت، رنگ، شکل دندانها، بایت) درست طراحی و اجرا شده باشد با بقیه دندان های شما هارمونی ایجاد کرده و به شما توانایی جویدن دوباره، لبخند زدن و صحبت کردن با اعتماد به نفس را هدیه خواهد داد.
زمانی که برای مشاوره تشریف می آورید، دکتر انصاری مهر اول از دندانها، استخوان فک و دهان شما معاینه کامل انجام می دهند. ایشان از شما درباره انتظارات و نیازهایتان در رابطه با دندانهای جدید که طراحی و اجرا خواهد شد سوال های مشخص و دقیقی می پرسند و با شما برای یافتن بهترین راه حل درمانی گفتگو خواهند کرد.
در بعضی از موارد استفاده از ایمپلنت دندان راه حلی است که مراجعه کننده بیشتر به آن گرایش دارد، چرا که ایمپلنت نه تنها از تحلیل استخوان مربوط به دندان خارج شده جلوگیری می کند بلکه قرار دادن آن در استخوان نیازی به تراش دادن دندان های همجوار هم ندارد. اما همه مراجعه کنندگان کاندیدای مناسبی برای جراحی ایمپلنت دندان نیستند.
دکتر انصاری مهر پس از معاینه در مورد امکان استفاده از ایمپلنت برای شما تصمیم گیری کرده و شما را در جریان این تصمیم قرار خواهد داد. اگر شما و دکتر انصاری مهر به تصمیم نهایی رسیدید که بریج بهترین راه حل برای شماست ، ایشان از بریج برای تکمیل پروسه تحول لبخند شما استفاده خواهند کرد.

باندینگ دندان چیست؟
زیبایی

باندینگ دندان چیست؟

دندان های آسیب دیده، ترک خورده و یا لب پر شده که پس از مدتی خالی شده اند، نیازمند ترمیم هستند. برای ترمیم دندان ها

عوارض بریج دندان
زیبایی

عوارض بریج دندان

اول برای دانستن عوارض بریج دندان باید بدانیم بریج دندان چیست؟ بریج یا پل دندان برای پر کردن جای خالی دندان های دائم که به