اهمیت استفاده از ونیر دندان

روکش سرامیکی

وقتی دندانی به دلیل پوسیدگی یا استرس ضعیف گردیده، بهترین راه ترمیم و دوباره باازگرداندن آن به سیستم جونده ، قرار دادن روکش بر روی دندان است.

روکشی که مخصوص برای دندان ضعیف طراحی می شود، پوشش نویی است که دندان را به شکل قبل از پوسیدگی یا شکستن برمی گرداند.

در کلینیک رایان واقع در میرداماد، دکتر امیر حسین انصاری مهر با بیش از بیست سال تجربه در تکنیک های مختلف استفاده از روکش های سرامیکی ، با استفاده از بهترین متریال ها، طراحی و تراش دقیق دندان، قالب گیری و ساختن روکش موقت، با کیفیت ترین و مناسب ترین روکش را بر روی دندان شما قرار می دهد.
روکش های سرامیکی معمولا برای بازسازی دندان ها با پوسیدگی شدید، دندانهایی که تحت درمان عصب کشی قرار گرفته اند و یا دندان هایی که جهت زیبایی نیاز به پوشش سرامیکی دارند استفاده می شوند .تا زمانی که ریشه دندان سالم است و به اندازه کافی دندان بالای لثه وجود دارد، امکان قرار دادن روکش های سرامیکی موجود هست.
دکتر امیر حسین انصاری مهر با درمان ببیش از 000/10 بیمار از سال 1377 تاکنون در کشور های استرالیا و ایران تجربه و تخصص خاص در انجام روکش های سرامیکی دارد.

ماندگاری لمینت دندان
زیبایی

ماندگاری لمینت دندان

لمینت دندان روکش نازکی هستند که بر روی سطح دندان ها قرار گرفته و سبب می شوند دندان ظاهری یک دست و بدون آسیب داشته

عوارض ایمپلنت دندان
زیبایی

عوارض ایمپلنت دندان

آیا ایمپلنت عوارض دارد؟ سوالی که خیلی از بیماران میپرسند. عوارض ایمپلنت دندان امکان دارد نسبت به شرایط فرد، مشکلاتی را برای او ایجاد کند.

کاشت دندان بدون ایمپلنت - هزینه کاشت دندان بدون ایمپلنت
زیبایی

کاشت دندان بدون ایمپلنت

در طول سال های گذشته، بیشتر در طول سی سال اخیر، شیوه های مختلفی برای کاشت دندان ها به وجود آمده است. با کمک این