فیلم لمینت دندان و عکس قبل و بعد لمینت

فیلم لمینت دندان

عنوان‌ها

لمینت دندان پوسته ای نازک است که متناسب با دندان های هر فرد از مواد خاصی ساخته می شود که به منظور سفید شدن، تغیر شکل و اندازه و همچنین طول دندان ها مورد استفاده قرار گرفته و به طور کلی ظاهر دندان را به نحو خیره ای کننده ای بهبود می بخشد. لمینت دندان از لایه نازکی تشکیل شده که بر روی دندان های طبیعی چسبانده می شود و در کنار جنبه زیبایی عملکرد صحیح آن اهمیت بسیار زیادی دارد؛ لمینت باید به شکلی کاملا درست و قوی بر روی دندان ها قرار گیرد و لمینت با استفاده از اشعه مخصوص در جای خود محکم شود. در ادامه برای آشنایی بیشتر با این روش می توانید فیلم لمینت دندان را مشاهده کنید. عکس لمینت دندان قبل و بعد نیز در این فیلم ها قابل بازدید است.

فیلم لمینت دندان

در این فیلم می توانید مراحل لمینت دندان و عکس قبل و بعد لمینت دندان را ببینید:

فیلم لمینت دندان

آیا لمینت به دندان های طبیعی آسیبی وارد می کند؟

خیر،‌ اگر دندانپزشک شما متخصص زیبایی باتجربه باشد با دارا بودن تجربه و تخصص کافی آسیبی به دندان های طبیعی وارد نخواهد کرد. دندانپزشک باتجربه از دهان و دندان عکس برداری می کند و با استفاده از دندانپزشکی دیجیتال و تکنیک های پیشرفته، دهان و دندان را به طور کامل بررسی نموده و بهترین لمینت دندان را برای بیمار انتخاب می کند. اگر پزشک تشخیص دهد که لمینت مناسب دندان های بیمار نیست، روش های دیگر مانند کامپوزیت، بلیچینگ و … را پیشنهاد می دهد.

بیشتر بدانید
لبخند هالیوودی چیست؟

مراحل ساخت پوسته سفید کننده

گام اول : در یک جلسه مراحل آماده سازی لمینت دندان بر روی دندان ها با دقت بالایی انجام می شود که اندازه گیری های آن با دقت میلی متری صورت می گیرد.

گام دوم : در همان جلسه دندانپزشک مدلی از هر دو فک دندان می سازد حتی اگر فقط برای یک فک مد نظر باشد.

گام سوم : مراحله بعد طی روزهای آینده انجام می پذیرد، مدل به لابراتوار ارسال شده و لمینت دندان به صورت پوسته نازک چینی ساخته می شود و بعد از طی کردن فرآیندهایی، زیباترین و شفاف ترین لمینت که به مینای دندان طبیعی بیشترین شباهت را داشته باشد، آماده می گردد.

گام چهارم : در این گام لمینت بر روی دندان قرار گرفته و به وسیله رزین و اشعه مخصوص به نحوی کاملا مستحکم بر روی دندان می چسبد. در صورت نصب صحیح، اگر عکس قبل و بعد لمینت دندان مقایسه گردد، خواهیم دید که لمینت با دندان ها یکپارچه شده و هیچ شکاف و نابرابری وجود ندارد و همانند قبل به راحتی امکان استفاده از مسواک و نخ دندان وجود دارد.

فیلم مراحل لمینت دندان

مزایای لمینت دندان

از آنجایی که لمینت برای همه افراد همانند دندان های اصلی و به صورت جداگانه ساخته می شود، بنابراین تشخیص تفاوت بین لمینت و دندان طبیعی غیر ممکن خواهد بود و و همان طور که در فیلم لمینت دندان می بینیم، ظاهری کاملا طبیعی دارد. لمینت ها برخلاف دندان های طبیعی به دلیل استفاده از موادی با تکنولوژی بالا در ساخت آن ها، در برابر لکه های ناشی از چای یا قهوه مقاوم هستند.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter