عکس طرح لبخند

عکس طرح لبخند

عنوان‌ها

دندانپزشکی زیبایی نقش مهمی در داشتن لبخند زیبا دارد که اعتماد به نفس و احساس شاد بودن را برای شخص به ارمغان می آورد. اغراق نیست که لبخند ما می تواند معرف ما باشد و با پیشرفت های دندانپزشکی، رسیدن به زیبایی آسان تر از همیشه خواهد بود. دندانپزشکی زیبایی شاخه های مختلفی دارد که یکی از محبوب ترین آن ها اصلاح طرح لبخند می باشد که با استفاده از دندانپزشکی دیجیتال ظاهر دندان ها و لبخند ما را بهبود می بخشد. با بهره مندی از فناوری های کامپیوتری پیشرفته اقدامات لازم برای ارائه طرح لبخندی زیبا و طبیعی، مطابق با چهره هر فرد، انجام می شود. عکس طرح لبخند و فیلم آن را در ادامه می توان مشاهده نمود.

اصلاح طرح لبخند با فناوری دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال به کمک اصلاح طرح لبخند آمده و به متخصصان این اجازه را می دهد تا لبخند افراد را به صورت کاملا دقیق و دیجیتالی طراحی کنند. در این مرحله دندان، لثه، لب و فک بیمار ترسیم شده تا رابطه ای که با هم دارند، پیدا شود. درک این که بیمار از لبخند خود چه می خواهد بخش مهمی از این فرآیند است. طراحی لبخند دیجیتال به معنای کنترل دقیق تر بر نتایج است که رضایت بیشتر بیمار را به همراه خواهد داشت.

عکس طرح لبخند

عکس قبل و بعد طرح لبخند نشان می دهد که دندانپزشکی زیبایی به چه اندازه می تواند در چهره یک فرد تاثیر گذار باشد. بسیاری از افرادی که دارای شغل های پر تعامل هستند و روزانه به صورت حضوری با افراد زیادی دیدار و صحبت دارند، تمایل دارند دندان های سالم و همچنین لبخندی زیبا داشته باشند تا بتوانند ارتباط موثرتر و با اعتماد به نفس بالاتر با مشتریان یا همکاران خود برقرار کنند.

اصلاح طرح لبخند

چگونگی اصلاح لبخند

با شروع درمان صورت و لبخند هر فرد و همچنین روابط بین آن ها آنالیز شده و در نهایت بهترین طرح لبخند متناسب با صورت شخص، ارائه می گردد. دندانپزشکی زیبایی لثه های ناصاف و بد شکل و دیگر مشکلات دندان را شناسایی کرده و پزشک براساس آن کار ترمیم را شروع می کند. در فرآیند اصلاح طرح لبخند فرم دندان ها، شکل، رنگ، طول و عرض آن ها قابل تغییر است و به این ترتیب با تغییر هر یک از آن ها بهترین و متناسب ترین طرح برای بیمار اجرا می گردد.

عکس طرح لبخند زیبا

گام اول : در مرحله نخست دندانپزشک با استفاده از دندانپزشکی دیجیتال و فناوری های مدرن از دهان و دندان عکس و فیلم با وضوح بالا می گیرد که اطلاعات مهم از اساس طراحی را ارائه داده و به درک نحوه عملکرد دندان ها، لب ها، لثه ها و فک کمک می کند. عکس طرح لبخند زیبا را می توانید ملاحظه نمایید.

عکس طرح لبخند دندان

گام دوم : در گام بعد تجزیه و تحلیل چهره آغاز شده و اندازه گیری های دقیق میلی میتری انجام می شود. عیب های ظریفی که ممکن است با دندانپزشکی سنتی نادیده گرفته شوند، به این روش برداشته خواهد شد.

بیشتر بدانید
کامپوزیت دندان خرگوشی + عکس

گام سوم: در نهایت طراحی انجام شده به صورت فیزیکی پیاده سازی شده و با استفاده مواد مناسب لبخند جدید به بیمار هدیه می شود. اصلاح طرح بخند با استفاده از روش هایی مانند لمینت، کامپوزیت و … انجام می پذیرد. عکس طرح لبخند دندان در پایان این چنین خواهد بود.

عکس اصلاح طرح لبخند دندان
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter